Каталог товарів

Бензопили для суворих кліматичних зон

Компанія Husqvarna представила нове покоління бензопил та модель Husqvarna-570, що є інноваційною розробкою. П'яте покоління бензопил Husqvarna створено у тісній співпраці з професійними користувачами, вальник лісу, що працюють в самих різних кліматичних і географічних умовах.

Нова модель бензопили Husqvarna-570 поєднує в собі три найважливіші характеристики - оптимальна вага, високу потужність і надійний двигун. Ефективність роботи двигуна підвищує унікальна запатентована технологія X-Torq. Ця технологія надає в потрібний момент запас потужності за рахунок більш високого крутного моменту.

 

Husqvarna-570 тестувалася професійними користувачами Іркутської області і Пермського краю і показала працездатність при температурі навіть нижче -40 ° С. Запатентована система полегшення запуску взимку не дає повітряного фільтру обледеневают. Унікальна антивібраційна система LowVib, заснована на принципі двох мас, ізолює рукоятки бензопил від двигуна і обертових елементів допомогою металевих антивібраційних елементів, що значно знижує вібрацію і зменшує навантаження на кисті рук та передпліччя. Швидкознімний повітряний фільтр дозволяє легко провести його заміну або очистку без додаткового інструменту.

 

Фахівці компанії особливо подбали про безпеку новинок. Найбільш небезпечним моментом при роботі з бензоінструменту є так званий зворотний відскік - різкий покидьок інструменту у бік оператора при несприятливому зіткненні кінця пильної шини з поверхнею оброблюваної деревини. Уникнути травми в цьому випадку допоможе інерційна гальмівна система, що спрацьовує автоматично, незалежно від положення пилки.

Оптове замовлення
 
Замовлення від 1000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 2000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 8000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Яндекс.Метрика