Каталог товарів

Новини

Шпуля з автоматичним намотуванням корду

 У продажу з'явилася тріммерна головка з автоматичноим намотуванням ріжучого корду.

Подробнее 01.07.2014

Бензопили для суворих кліматичних зон

Компанія Husqvarna представила нове покоління бензопил та модель Husqvarna-570, що є інноваційною розробкою. П'яте покоління бензопил Husqvarna створено у тісній співпраці з професійними користувачами, вальник лісу, що працюють в самих різних кліматичних і географічних умовах.

Подробнее 10.03.2014

Зручні бензокоси

Maruyama - японський виробник професійних бензокосами - демонструє дві нові моделі. Maruyama BC 2300 H-RS - високопродуктивна бензокоса, призначена для тривалої роботи на великих площах.

 

Подробнее 10.03.2014

Новини зі світу інструментів

 

У пошуку необхідних інструментів або запчастин до них, можна витратити досить багато часу. Безрезультатно гортаючи каталоги різних компаній, порівнюючи характеристики нових і більш старих моделей, читаючи відгуки і коментарі інших споживачів, можна й не помітити потрібної шуканої інформації.  Найбільш, мабуть, важливим у процесі пошуку необхідних інструментів і комплектуючих, є саме надходження на ринок новинок. Оскільки електро та бензоінструмент незмінно користується попитом протягом вже багатьох десятків років, то і розробка нових моделей, деталей і компонентів знаходиться в постійному розвитку.

 

У цьому розділі нашого сайту Ви можете знайти не тільки наші нові надходження, але й новинки ринку інструментів в цілому, які також можна придбати і завдяки нашій компанії. Інформація, що надається в цьому розділі постійно оновлюється і поповнюється. Вона може бути корисна і цікава не тільки професіоналам, які знаходяться в пошуку нового, якісного та функціонального інструменту, але і стане в нагоді любителям і людям, які раніше не стикалися з подібною технікою та обладнанням. Ми намагаємося викладати всі факти і характеристики доступною мовою, який буде зрозумілий практично кожному, навіть мало обізнаному в даній сфері відвідувачеві нашого сайту.

 

Розміщені тут статті написані нашими кваліфікованими фахівцями, які можуть не тільки лаконічно і максимально точно описати основні характеристики та особливості кожної окремої моделі і порівняти різні моделі, але і висловити свою думку, дати корисну пораду і навіть допомогти у виборі необхідного інструменту. Завдяки розміщеної тут інформації, кожен наш відвідувач може бути завжди в курсі оновлень ринку та розширення нашого асортименту, а також будь-яких можливих змін або новин в роботі нашого інтернет-магазину  та надаваних нами послугах. Якщо ж Ви не можете знайти необхідної інформації в розміщених тут і в інших розділах нашого сайту статтях, Ви завжди можете звернутися безпосередньо до наших фахівців. Завдяки представленим на нашому сайті контактними даними, будь-хто може звернутися до підтримки нашого інтернет-магазину практично в будь-який зручний для нього самого час.

Оптове замовлення
 
Замовлення від 1000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 2000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 8000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Яндекс.Метрика