Каталог товарів

BLIZZARD представила ринку України власну брендову продукцію

   
 
 
               Нещодавно компанія BLIZZARD представила ринку України власну брендову продукцію – бензопили високої якості «Бук» та «Blizzard» в металевому корпусі. Ці пили – потужні і витривалі для домашнього та присадибного господарства. Металевий корпус захищає їх від середньої сили ударів та падіння дерев. Даний продукт обладнаний вдосконаленою антивібраційною системою, яка дозволить мінімізувати відчуття вібрації при тривалому використанні. Інструмент призначений для розпилу дерев і колод любої породи діаметром до 90 см., обрізки гілок, заготівлі дров на зиму.

           Для полегшення запуску бензопил використовується праймер, за допомогою якого паливо примусово закачується в карбюратор, що дозволяє запустити їх з одного оберту (дуже ефективно в зимовий час).

            Бензопили «Бук» та «Blizzard» обладнані двигуном об’ємом 58 см3 з високим показником потужності в 4.3 л.с. Шина розрахована на використання ланцюгів з кроком 0,325” та довжиною 450 мм. Карбюратор має антифрізний механізм, який позбавить вас від лишніх клопотів при запуску пили. Також даний інструмент має автоматичну змазку ланцюга і захист від зворотного удару (функція миттєвої заглушки ланцюга).

         Отже, бензопили  «Бук» та «Blizzard» - потужний садовий інструмент нового покоління, що характеризується видатною продуктивністю, високою якістю різа і стильним дизайном протиударного корпусу.

Оптове замовлення
 
Замовлення від 1000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 2000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 8000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Яндекс.Метрика