Каталог товарів

Статті

Запуск двигуна мотокоси

Послідовність запуску двигуна бензокоси :

Подробнее

Зарядка катушки мотокосы-видео

Видео о том, как зарядить бензотриммерную катушку самого простого образца.

Подробнее

Возможные неисправности в работе бензопилы

                                                                    Возможные неисправности в работе бензопилы.

 Чтобы бензопила прослужила как можно дольше, нужно внимательно изучить  правила пользования этим инструментом и соблюдать их.

Подробнее

Заправка быстрозарядной головки бензокосы - видео

Видео о заправке быстрозарядной бензотриммерной головки бензокосы с автоматической намоткой режущего корда.

Подробнее

Как спилить дерево

   

Для начала ,чтобы спилить дерево нужно получить на это разрешение  соответствующих органов или собственника. Если у Вас отсутствует опыт работы с бензопилой  или валки деревьев , лучше обратитесь к специалистам . Это дело требует определенных навыков и знаний. И может быть опасно как  для работающего , так и для окружающих. 

Подробнее

Техническое обслуживание бензопилы.

 

 Бензопила нуждается в регулярном техническом обслуживании , которое должно быть правильным  и своевременным. Это  во многом будет определять срок  службы и правильную его работу . Некоторые действия можно проводить самостоятельно , для более полного обслуживания  и ремонта  необходимо обратиться в специализированный центр , где его  смогут провести специалисты.

Подробнее

Бензокоса.Правила безопасности

                                       

•Бензокоса всегда должна использоваться строго по назначению и  быть в исправном состоянии. Для этого нужно  своевременно проводить техническое обслуживание  и при необходимости –ремонт. Настоятельно рекомендуется это делать в специализированых сервисных центрах. 

Подробнее

Перебуваючи в пошуку необхідного обладнання та інструментів, іноді буває досить складно відразу ж зосередитися на необхідних аспектах і деталях. Особливо якщо мова йде про покупців, які раніше не стикалися з подібними видами електротехніки. Тому, крім часу, витраченого в подальшому на вибір і замовлення, споживачі часто затримуються на стадії пошуку та збору тільки найнеобхіднішої інформації, відносно того чи іншого інструменту і його можливостей. З метою економії Вашого особистого часу і бажанням обмежити Вас від непотрібної інформації, ми намагаємося розміщувати на сторінках нашого ресурсу тільки найнеобхіднішу інформацію, яка може стати корисною і цікавою більшості наших відвідувачів.

Цей розділ нашого сайту цілком і повністю присвячений інформативною стороні, пов'язаної з нашою компанією в цілому, а також наданими нами окремими товарами та послугами. Тут ми розміщуємо статті, які містять в собі описи та огляди як різних видів виготовленої нами техніки в цілому, так і різних окремо взятих моделей бензопил, мінітракторів, перфораторів і запчастин. Крім того, бажаючи максимально прискорити і спростити процес пошуку і вибору необхідного Вам пристосування, ми намагаємося включати в кожну статтю і власні поради, які ґрунтуються на досвіді наших кваліфікованих співробітників і їхніх знаннях в даній сфері.

Враховуючи найбільш поширені запитання споживачів, наші фахівці намагаються максимально точно і доступно розкрити їх у своїх статтях. Лаконічно і просто викладаючи факти, які відносяться до характеристик того чи іншого виду техніки, ми включаємо також і різні порівняння окремо взятих моделей, та їх особливостей. Розписуючи особливості роботи різної техніки, її практичність і функціональність, ми враховуємо не тільки власні думки і спостереження, але також і безпосередньо відгуки наших споживачів.

Якщо у Вас виникають питання, відповіді на які Ви з якої-небудь причини не можете знайти на сторінках нашого сайту, Ви також маєте можливість звернутися в нашу підтримку, забезпечуючи тим самим і подальше збагачення нашого сайту всією необхідною інформацією.

Оптове замовлення
 
Замовлення від 1000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 2000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 8000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Яндекс.Метрика