Каталог товарів

Про компанію

 

BLIZZARD це компанія, яка займається прямими поставками товару з Китаю в Україну для подальшого його продажу. Пріоритет надається бензоінструментам, а саме: бензопилам, бензотримерам, мотобурам, висоторізам та запчастинам до них. Варто зазначити, що асортимент товару постійно розширюється, і на ринок нашої країни поставляється все більше і більше інструменту, запчастин та комплектуючих.

        Щороку кількість китайського товару на ринках світу зростає і їхня відносна невелика вартість дозволяє стати володарем якісного інструменту, використання якого суттєво полегшить виконання різних робіт на дачній ділянці, городі та в саду.

       Крім того, фірма Blizzard має власне виробництво, а також розробила бензоінструмент під власним брендом, популярність якого набирає шалених темпів завдяки потужності та хорошій якості.

       Вдалий менеджмент, гнучка система знижок, сприяє розвитку і розширенню бізнесу, що дає можливість знаходити оптимальні та взаємовигідні рішення з будь-яких питань що стосуються угод і співпраці. 

Оптове замовлення
 
Замовлення від 1000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 2000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Замовлення від 8000 грн. ПРАЙС-ЛИСТ
Яндекс.Метрика